Hakkımızda

CNS GLOBAL TERCÜME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.

20 yıllık İngilizce Yeminli Tercüman olan kurucusu Cansu Yolcu tarafından 2017 yılında “CNS TERCÜME” adıyla kurulmuştur. Temmuz 2020 yılında vizyoner bir yaklaşımla “CNS GLOBAL TERCÜME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.” olarak kimlik değiştirmiştir.

Tüm dünya dillerinde doğru ve kaliteli tercüme yaklaşımı ile birlikte müşteri hassasiyetlerini de gözeterek “Koşulsuz Memnuniyet Sağlama İlkesi”ni prensip edindik.

İhtiyaç duyulan tüm dillerde geniş uzman yeminli tercüman kadromuzla, doküman türlerinden olan; Hukuk, Savunma, Tıp, Akademik, Sağlık, Edebi, Web, Teknik, Ticari, Patent başta olmak üzere diğer türlerin tamamında da Tür=Tercüman eşleşmesi ile kaliteli çeviri sağlıyoruz.

Özel uzmanlık gerektiren sözlü çeviriler olan Simultane ve Ardıl çeviri için uzman kadromuz bulunmaktadır.

Türkiye’nin önemli şirketleri ile çalışan ofisimiz küçük ya da büyük ölçek ayrımı yapmadan tüm iş ortaklarımızın sektörlerine ve işleyişlerine entegre olarak çalışma koşullarına uyum sağlıyoruz.

Tercüme sektörünün olmazsa olmaz kurallarından Gizlilik İlkesi en önem verdiğimiz prensiplerimizdendir. Şirket ya da şahıs ayrımı yapmaksızın, tüm müşterilerimizin doküman gizliliklerine azami özen göstermekteyiz.

Noter onayı gerektiren tüm işlemler için şirketimiz ve tercümanlarımızın kayıtlı olduğu noterlerimizde kolaylıkla noter tasdik taleplerini karşılayabilmekteyiz.

“Siz isteyin, dilleri biz konuşturalım”                                                                                                                            Cansu YOLCU